ما در تلاشیم تا خدماتی که ارائه می کنیم مطابق با جدیدترین الگوهای طراحی و با استفاده و بهره گیری از بروزترین ابزارهای برنامه نویسی و کدنویسی باشد. همچنین طبق آخرین استانداردهای پیاده سازی پروژه های نرم افزاری، ما همراه تست های مختلف نرم افزاری و طراحی را پس از تکمیل یک پروژه انجام می دهیم و در نهایت پشتیبانی تعهدات ما را تکمیل می کند.

طراحی تجربه کاربریUSER EXPERIENCE DESIGN

طراحی وب سایت

تجربه خوشایند یک کاربر از کار با یک وب سایت می تواند میزان موفقیت آنرا رقم بزند. برای رسیدن به اهداف شما در وب سایتتان، نیازمند یک تجربه خوشایند در مخاطب هستید تا حضور مداوم او را در کنار خود احساس کنید. ما این تجربه را به واسطه اصول UX – User Experience برای مشتریانتان خلق می‌کنیم.

طراحی رابط کاربریUSER INTERFACE DESIGN

طراحی وب سایت

عملکرد یک وب سایت بر مبنای طراحی رابط کاربری آن رقم می خورد و طرح رابط کاربر – User Interface مهمترین فاکتور در تاثیرگذاری بر ذهن و رفتارهای مشتری در وب سایت شماست. ما کار طراحی رابط کاربری را با رعایت آخرین اصول و استانداردها انجام می دهیم.

تست کاربردپذیریUSABILITY TESTING

طراحی وب سایت

تست کاربردپذیری – Usability Test بیش از ۸۰% از مشکلات عملکردی وب سایت ها را برطرف می کند و بعنوان زیرمجموعه ای از طراحی تجربه کاربری به نحوه استفاده کاربر با یک وب سایت مربوط می شود. ما با استفاده از جدیدترین ابزارها از جمله Remote testing ، Eye tracking و On-site testing این کار را انجام می دهیم.

برنامه نویسی اختصاصیCUSTOM PROGRAMMING

طراحی وب سایت

هیچ چیز در وب غیرممکن نیست. ما دقیقا آنچه را که مشتری بخواهد خواه سیستم های روند کار یا سیستم های عضویت پیشرفته و پرداخت و تراکنش های مالی را با جدیدترین فریموورک های php پیاده سازی کرده و اپلیکیشن های تحت وب تخصصی به مشتری تحویل می دهیم.